Matrix42 slaat de handen ineen met Bright Pattern, leverancier van omnichannel communicatiesoftware. Het AI-platform van Bright Pattern maakt het voor gebruikers van Matrix42-oplossingen mogelijk om te communiceren via tal van digitale kanalen, waaronder chat, SMS, MMS, email, telefoon en messengers. Beide partijen presenteren hun gezamenlijke oplossing op stand 275 tijdens The Service Desk & IT Support Show SITS 2022, op woensdag 11 en donderdag 12 mei in Londen.
Het platform van Bright Pattern zorgt voor een aanzienlijke verbetering van de ROI van service management teams. Verschillende handelingen zijn geautomatiseerd, waaronder het resetten van wachtwoorden, het aanmaken en oplossen van incidenten, statusupdates en meldingen. Voor gebruikers van Matrix42-oplossingen is het voortaan mogelijk om te communiceren via tal van digitale kanalen, waaronder chat, SMS, MMS, email en messengers.
"Tijdens onze gesprekken over het partnerschap met Bright Pattern zagen we al snel het potentieel van de oplossing en de mogelijkheden tot integratie met onze Matrix42-producten. Door deze samenwerking bieden we onze klanten tal van nieuwe mogelijkheden”, benadrukt Alexander Link, managing director Matrix42 Marketplace GmbH.
Op de tweede dag van SITS 2022 – op donderdag 12 mei om 15.00 uur – staat een inhoudelijke presentatie op het programma van John Dillon, sinds begin dit jaar Chief Marketing & Product Officer bij Matrix42. Hij zal op het podium vergezeld worden door Kevin J. Smith, ESM en ITSM General Manager bij Bright Pattern, Inc.
De titel van de sessie is: From IT operations to AI operations – Your booster to digital transformation. Hoe breng je de kosten voor IT flink omlaag? Hoe verhoog je de productiviteit van je medewerkers en zorg je voor een betere werknemers- en klantervaring? En hoe kunnen geautomatiseerde kostenvoorspellingen worden gedaan?
Disclaimer
Deze content is verkregen via óf is gebaseerd op een externe bron en valt daarmee buiten de verantwoordelijkheid van de redactie. Als de content een (gedeeltelijke) vertaling is van het origineel, dan is bij eventuele verschillen in betekenis de originele content leidend.