Heb je weinig tijd? Geen probleem!
TechVisor heeft al voor je uitgezocht wat er
vandaag
,
gisteren
en
afgelopen week
gebeurde in de tech industrie.
Artikelen
Alle artikelen
Type
Achtergrond
Nieuws
Opinie
Reviews
Categorie
Benoemingen
Klantcases
Overnames / fusies
Video's
Alle video's
Categorie
Klantcases
Training / opleiding
Podcasts
Events
Meer
Glossary
Marktplaats
Organisaties
Polls
Techfacts
Tech VIP's
Topics
Voorspellingen
TechArt
TechInvest
TechRacing
Instellingen
Over ons
Adverteren
Wie? Wat?
Contact
Faq
Mediakit
Blog
Twitter
LinkedIn
Facebook
YouTube
RSS
Voorwaarden &
privacy
Meer waarde uit uw data halen?
Wij hebben de specialisten op het vlak van data integratie en geavanceerde data analyse die u hierbij kunnen helpen. Neem gerust eens contact met ons op!
Hier ook adverteren?
Bekijk
de mogelijkheden.
Newion
/
Organisaties
Algemeen
Newion richt zich op Europese business-to-business software startups en scale-ups met een wereldwijde ambitie en behoort sinds haar oprichting in 2000 tot de best presterende fondsmanagers in haar sector. Newion investeerde in onder meer Collibra, iWelcome, Reasult, 24iMedia, Nallian, Foleon, CustomerGauge, L1NDA, The Next Ad, Oxynade, Swipeguide, Roadmap, RexAI, DataStories, Playpass, TaxModel, Deliverect, APICBASE en ValueBlue, en heeft onder andere Oxxio, Mirror42, Q-go en 24iMedia geexit. Newion III wordt ondersteund door InnovFin Equity, met de financiële steun van de Europese Unie onder Horizon 2020 Financiële Instrumenten en het Europees Fonds voor strategische investeringen (EFSI), opgezet in het kader van het investeringsplan voor Europa. Het EFSI heeft als doel de financiering en de uitvoering van productieve investeringen in de Europese Unie te ondersteunen en ervoor te zorgen dat de toegang tot financiering wordt verbeterd.
Hoofdkantoor
Hullenbergweg 278,
1101 BV Amsterdam
, Nederland
Artikelen
Nieuws
Newion leidt investeringsronde van € 2.8 miljoen in Filestage– met HTGF en seed+speed van Carsten Maschmeyer
| Newion |
2 min | 12 januari 2021 8:00
Nieuws
Newion leidt investeringsronde van €2,5 miljoen in Mediatool - met J12 Ventures, Almi Invest enTwig
| Newion |
2 min | 15 oktober 2020 15:32
Nieuws
Herman Kienhuis treedt toe als partner bij Newion
Investeerder breidt team verder uit met het oog op groeiambitie
| Newion |
2 min | 16 januari 2020 10:28
Meer artikelen
In het nieuws
Nieuws
Food Management Platform Apicbase haalt € 4M op in Serie A-financieringsronde
Geleid door Volta Ventures, samen met bestaande investeerders Newion, AAA Fund en business angels van het eerste uur
| APICBASE |
3 min | 19 mei 2021 9:41
Nieuws
Newion leidt investeringsronde van €2 miljoen in Dexter Energy
Voor een versnelde energietransitie
| Dexter |
2 min | 18 maart 2021 10:06
Nieuws
Emburse Elevates the Post-Pandemic Business Traveler Experience with Acquisition of Roadmap
Adds mobile booking, duty-of-care, sustainability and travel data solution to its spend management platform
| Emburse |
3 min |
ENG |
16 maart 2021 18:26
Meer artikelen
Meer waarde uit uw data halen?
Wij hebben de specialisten op het vlak van data integratie en geavanceerde data analyse die u hierbij kunnen helpen. Neem gerust eens contact met ons op!
Hier ook adverteren?
Bekijk
de mogelijkheden.
Dé leukste website op het gebied van zorg in Nederland
De grootste Nederlandse site over Android
Meer meisjes en vrouwen in bèta, techniek en IT
Voor professionals met passie voor digitale revolutie!
Conference by app developers, for app developers!
Drive value with data